Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
steam dla adminów - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: steam dla adminów (/temat-steam-dla-adminow--13077)



steam dla adminów - fucke - 09-05-2014 22:55

siemka ;]

Nie będę się rozpisywać i tym samym zmuszać was do czytania tego nudnego tekstu tylko odrazu przejde do sedna.
Moją propozycją jest to,aby Administratorzy 3DR posiadali STEAM'a,ponieważ z tego co ostatnio zauważyłem dużo osób "wyśmiało" niektórych adminów dlatego,że nie mają steama,a wiadomo,że każdy admin powinien mieć steama.
A nie chcemy chyba stracić graczy,bo :

"ten lewus steama nie ma haha,widać,że serwerownia jakaś poje#ana jeśli ADMINA daje 13 letnim dzieciakom"

Tekst przepisany z serwera &D

Nie chodzi o to,że ja niedawno steama kupiłem i "NIE CIERPIĘ NS"
tylko o to,że wcześniej nie myślałem o grze w CS'a częściej...dlatego podsumowując chciałbym,aby admini mieli steama,aby był z nimi chociażby kontakt jakiś szybszy, aby była większa pewność,że admin nie biega odpalony i aby wszystkim grało się lepiej

PS.WIEM,ŻE I TAK SIE ROZPISAŁEM xD


RE: steam dla adminów - ZaQ - 09-05-2014 23:04

Ja także jestem za takim rozwiązaniem, ale nie od razu, tylko dać jakis tam czas, bo mamy sporo adminow bez steama o ile dobrze pamietam. 30zł na anth nie jest drogo wiec spokojnie mozna od babci wziąć ;) A to naprawdę ułatwia komunikacje. Jeszcze tam DR to pół biedy bo tam raczej AIM z WH nie ma po co przyjsc ale juz Surf czy CoD czy DD2 no to wypadałoby szybko skasowac goscia. Jak najbardziej popieram Twój pomysł.


RE: steam dla adminów - Admin - 09-05-2014 23:16

Przecież na DD2 wprowadziłem taki wymóg, a np. na DR nikt nie potrzebuje steama.


RE: steam dla adminów - fucke - 09-05-2014 23:34

Na DR może nie,ale jest jeszcze SP,COD,SURF... ;)


RE: steam dla adminów - AspiratioCrew - 09-05-2014 23:36

steam na dd2/ffa/cod to tak ale na dr po co? zwiększa lagi steam


RE: steam dla adminów - Fuumcia. - 09-05-2014 23:53

Steam na dr odpada. Ja sama mam steama i gdy gram na dr'ze ciągle spadają mi fpsy i irytują powiadomienia.