Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
DeathRun FM - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: DeathRun FM (/temat-DeathRun-FM--6115)

Strony: 1 2


DeathRun FM - Kaczorek ^^ - 15-01-2012 12:44

Witam! Dzisiaj po raz kolejny wchodząc na serwer słyszałem jak przez mikrofon gracze puszczają sobie muzykę. Zainspirowało mnie to do napisania tematu o naszym własnym radiu! <cwaniak> Wreszcie mielibyśmy korzyści z tego, ponieważ nie chce mi się słuchać muzyki nadawanej przez mikrofon, a jeśli już mam słuchać - no to wiadomo, coś dobrego :) Kolejnym plusem byłoby wyrobienie lepszej dykcji u naszego prezentera. Radio nie byłoby tylko i wyłącznie dla serwera, ponieważ posiadałoby stronę (coś ala radio.3dr.pl), więc słuchacze nie tylko mogliby w grze słuchać. Na początek powstałyby dwa kanały - club (dla DJi, którzy potrafią miksować muzykę) oraz top fm (dla osób, których pompeczki nie kręcą). Wstępnie biorę na siebie ten projekt oraz mogę pomóc administracji go zrealizować, ponieważ miałem kiedyś dobrze prosperujące radio oraz mógłbym rekrutować do kanału CLUB, bo jak niektórzy wiedzą sam daje czasem występy w klubie i zajmuję się już tym od dłuższego czasu.

No to tak tyle ode mnie. ;) Pozdrawiam i czekam na opinie. :)


RE: DeathRun FM - DeVel - 15-01-2012 12:47

Dobry pomysł,ja jestem za tym żeby było radio.


RE: DeathRun FM - biszkopt - 15-01-2012 13:31

A co z moim HLDJ xD i ZaQ'a ?
Oczywiście , że na tak :D


RE: DeathRun FM - Admin - 15-01-2012 13:42

Jea to ma sens. Tylko teraz niezbyt mam czas, więc stronki nie ogarne, chyba dopiero w ferie (polowa lutego) ;/ Bo radio itp wiesz jak postawić? :P


RE: DeathRun FM - mag!k aka Faja. - 15-01-2012 13:53

Jestem za :D I moge zostac Dj :D cos tam potrafie xD


RE: DeathRun FM - Kaczorek ^^ - 15-01-2012 14:19

Oczywiście, że wiem jak :) Mogę Ci nawet napisać wniosek o koncesje nadawania na falach FM, bo kiedyś byłem przy tym. Wykupujesz serwer (4zł / mies) + autopilot (9zł / mies) i masz. To jest opcja 50 slotów + 1gb na muzykę. ;) Wystarczy, że przez kilka dni zamiast płacić z vipa na serwer pójdzie na radio i już. :)


RE: DeathRun FM - Pablo - 15-01-2012 14:52

moge wam na serwerze postawic shoutcasta gdzie ktos kto bedzie mial odpowiednie uprawnienia bedzie mogl sie podlaczyc i puszczac muze np za pomoca winampa z odpowiednim pluginem. Mam tam tez troche miejsca wiec muza sie zmiesci, stworzenie autopilota to tak naprawde tez nie problem


RE: DeathRun FM - endriu - 15-01-2012 15:07

Jestem Za ! :D


RE: DeathRun FM - Vix - 15-01-2012 18:39

Tez jestem za :D


RE: DeathRun FM - Admin - 16-01-2012 00:27

(15-01-2012 14:19)Kaczorek ^^ napisał(a):  Oczywiście, że wiem jak :) Mogę Ci nawet napisać wniosek o koncesje nadawania na falach FM, bo kiedyś byłem przy tym. Wykupujesz serwer (4zł / mies) + autopilot (9zł / mies) i masz. To jest opcja 50 slotów + 1gb na muzykę. ;) Wystarczy, że przez kilka dni zamiast płacić z vipa na serwer pójdzie na radio i już. :)
Jakiś link gdzie to się wykupuje? Głównie chce sprawdzić ceny za większą ilość 'slotów' :P To będzie można normalnie odtworzyć przez winampa/WMP?

(15-01-2012 14:52)Pablo napisał(a):  moge wam na serwerze postawic shoutcasta gdzie ktos kto bedzie mial odpowiednie uprawnienia bedzie mogl sie podlaczyc i puszczac muze np za pomoca winampa z odpowiednim pluginem. Mam tam tez troche miejsca wiec muza sie zmiesci, stworzenie autopilota to tak naprawde tez nie problem
Można zobaczyć na początku jak to będzie szło na Twoim serwerze ;)