Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Inne (/forum-Inne--156)
+---- Dział: Gry i zabawy (/forum-Gry-i-zabawy--159)
+---- Wątek: Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... (/temat-Jak-mnie-wkurwiaja-ludzie-ktorzy--14071)



Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... - Admin - 31-08-2014 00:39

W tym temacie zbieramy kolekcję wkurwiających ludzi &D

W odpowiedziach dokańczajcie zdanie:
Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy...

np.
...używają skrótu "bd" do innych osób niż 1. l.p.


RE: Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... - AspiratioCrew - 31-08-2014 00:49

... są chamscy nie wiadomo o co (DiKey)


RE: Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... - :: Bl00wn4P :: - 31-08-2014 00:52

Właściwie to niewiele rzeczy mnie nie-wkurwia, więc nie wiem od czego zacząć. 1. Wkurwia mnie mój stary, bo jest typowym, despotycznym debilem. Chuj mu dupę, na szczęście ja nie muszę się już z nim męczyć, ino matki mi szkoda. 2. Wkurwia mnie matka, bo nie potrafi się postawić. 3. Wkurwia mnie, że nie mam kasy. Tzn. niby mam, ale nie tyle ile bym chciał. Gadam jak popierdolony japiszon. 4. Wkurwiają mnie moje studia, bo niby są ok, a jednak się na nich męczę. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie, co innego mógłbym w przyszłości robić. 5. Wkurwiają mnie głupie cipy, które mają kisiel w majtach jak im się popierdoli o modnych rzeczach, tematach itd. A chuj z wami, zdychajcie w cierpieniu głupie pizdy, na moje zainteresowanie nie liczcie. Wasza strata, hehe :) 6. Wkurwia mnie ignorancja ludzi. 7. Wkurwia mnie głupota ludzi. Nie, żebym się uważał za niewiadomo jakiego geniusza, ale kurwa... 10*12gr na kalkulatorze tylko skończony kretyn liczy. Ja pierdole, gdzie ja żyję! 8. Wkurwia mnie moja praca, bo muszę zapierdalać przy pewnym "projekciku" do którego, a jakże by kurwa inaczej, ktoś zapomniał zrobić dokumentacji. Przez to najprostsza rzecz zajmuje mi kilka godzin. KURWA! 9. Wkurwia mnie pogoda, bo zamiast iść na rower siedzę jak ten debil w oknie i patrzę na te pierdolone kropelki spadające z nieba. Im też chuj w dupę. 10. Wkurwiają mnie sąsiedzi z dołu, bo wmawiają mi, że to ja ich zalałem (co oczywiście nie jest prawdą, ale nie mają ubezpieczenia) i mam im zrobić remont. Zapierdole ich jak jeszcze raz mi coś o tym wspomną. Zapierdole ich w nocy, bo i tak nie śpię. 11. Pisałem już o laskach? To napiszę jeszcze raz. Wkurwia mnie, że nie mam kobiety. Z tym, że nie wiem czy bardziej wkurwiam się na brak normalnych lasek, czy na siebie, bo wygodnie mi się żyje samemu. No ale poruchałby co, a przecież nie będę wyrywał nastolatek. 12. Wkurwia mnie, że co miesiąc rzucam picie. Ehh, za dużo rzeczy mnie wkurwia, jeszcze zejdę na zawał od tych ciśnień. Nawet chujnia mnie czasami wkurwia, ale to akurat wolno, bo czasami ktoś tu jebnie jakimś fajnym tekstem. Miło było się wyżalić!!!
no tak niby to jest o ludziach temat &D ale ciekawa wypowiedź :D


RE: Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... - Obey138 - 06-09-2014 00:00

Ludzie używający granatników w strzelankach.
Nie dość, że prawie nie mają zapalnika, to jeszcze lecą zawsze tak samo.

Blown, naucz się otwierania zamków. Będziesz mógł się do nich wkraść i poderżnąć gardła :P


RE: Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... - JuStyNa - 14-09-2014 22:14

Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy...
1. mlaskają podczas jedzenia
2. wpierdzielają się w kolejki
3. użalają się nad sobą
4. plotkują
5. CHODZĄ MI PO ŚWIEŻO UMYTEJ PODŁODZE, na ciul ja sie staram skoro jak i tak za 5 minut jest tak jak bylo? WRR.
6. są za bardzo pewni siebie.

jest tego bardzo duzo ale nie mam głowy teraz do tego :)


RE: Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy... - Admin - 15-09-2014 14:39

... bezczelnie kłamią
... są wyjątkowo tępi &D
... nie chcą za mnie wyjść troll