Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
DoGry.pl czyli darmowa waluta w grach Online! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Inne (/forum-Inne--156)
+---- Dział: Na luzie (/forum-Na-luzie--23)
+---- Wątek: DoGry.pl czyli darmowa waluta w grach Online! (/temat-DoGry-pl-czyli-darmowa-waluta-w-grach-Online--13318)



DoGry.pl czyli darmowa waluta w grach Online! - KuBa - 01-06-2014 14:06

Witam!
Chcesz praktycznie za darmo zdobywać wirtualną walutę w grach online? Mam coś dla Ciebie!



Czym jest dogry.pl?
Dogry.pl jest bezpłatną platformą gier MMO, dzięki której możesz poznać nowe tytuły gier w których dotychczas nie odkryłeś.

Czym są pkt.?
Walutą serwisu są pkt. które zbierasz wykonując różne akcje. Zebrane pkt. wymieniasz na doładowania do gier w które grasz. Nie grasz w żadną grę? Żaden problem. Zbieraj pkt. a w odpowiednim momencie wymienisz je na doładowanie.

Jak zbierać pkt.?
Pkt. zbierasz na wiele możliwości. Najprostsze z nich to wykonywanie zadań w grach. Jeżeli wykonasz zadania to masz możliwość zdobycia pkt. poprzez zadawanie pytań, udzielanie odpowiedzi i wiele innych które znajdziesz w zakładce 'zdobywaj pkt.' dostępnej dla zalogowanych użytkowników.

Na co mogę wymienić pkt.?
Pkt. możesz wymienić na doładowanie do gry w którą grasz i jest dostępna w serwisie dogry.pl
Tekst zaciągniety z serwisu


Od siebie dodam, że dzięki temu serwisowi można naprawdę zarobić w grach online, sprawdziłem, działa i dam na to dowody:
[Obrazek: Cbo74O9.png]

[Obrazek: HCWRc8J.png]


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ I BĄDŹ LEPSZY OD INNYCH
WWW.DOGRY.PL

Rejestracja przez FB daje nam automatycznie więcej pkt na start.

Polecam