Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
League of Legends - Denerwujacy Problem - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: League of Legends - Denerwujacy Problem (/temat-League-of-Legends-Denerwujacy-Problem--11493)

Strony: 1 2


League of Legends - Denerwujacy Problem - Mis Puhatek - 04-01-2014 11:42

Siema
A wiec tak, wchodze normalnie na Lola wlaczam Play wlaczam gre akceptuje mecz wybieram postac. Zaczyna sie gra. Laduje mi sie do 100% i bam resetuje mi sie komp (wylacza i znowu wlacza) Napiszcie co moge zrobic. Reinstal nic nie dal. HELPP



Jesli zly dzial prosze o przeniesienie



RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - Obey138 - 04-01-2014 12:19

Sprawdź czy ci się nic nie przegrzewa.
Jeżeli tak się dzieje, obniż ustawienia lub załatw sobie nowy sprzęt.

Jeżeli sprzęt ci się nie przegrzewa, to uzyskaj logi z League of Legends lub włącz rejestrowanie rozruchu (tylko win vista/7/8.


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - .focuS - 04-01-2014 13:07

Zrob Renstalke


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - ZaQ - 04-01-2014 16:16

Focus jakbys czytal - to napisal ze reinstalka nie działa....

Nie jetem specjalistą, ale weź zasilacz od jakiegoś kumpla i spróbuj na innym i napisz czy coś sie zmieniło.


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - sebaglock - 05-01-2014 12:05

W takim razie zostaje tylko format kompa lub wymiana części kompa. Mam inny problem z lolem. Włączam lola i wyświetla mi się ramka z powiadomieniem: direct nie został wczytany. Instalowałem ponownie directa i nic. Będę robił formata bo to nie ma sensu.


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - SQaDak - 05-01-2014 12:39

Ilu watowy zasilacz? Jeżeli + 500 to nie wina zasilacza, to też może się przegrzewa procesor


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - Obey138 - 05-01-2014 12:59

(05-01-2014 12:05)sebaglock napisał(a):  W takim razie zostaje tylko format kompa lub wymiana części kompa. Mam inny problem z lolem. Włączam lola i wyświetla mi się ramka z powiadomieniem: direct nie został wczytany. Instalowałem ponownie directa i nic. Będę robił formata bo to nie ma sensu.

To naprawisz tylko formatem, bo ostatnio też miałem problem z DirectX i próbowałem wszystkiego.


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - ZaQ - 05-01-2014 16:18

Podejrzewam seba ze popełniasz dziecinny błąd. Sama instalke Directa, którą pobrałes wypakowuje tylko piliki do miejsca które sam wyznaczyłes, a dopiero tam znajduje się instalka "główna".


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - Obey138 - 05-01-2014 18:29

(05-01-2014 16:18)ZaQ napisał(a):  Podejrzewam seba ze popełniasz dziecinny błąd. Sama instalke Directa, którą pobrałes wypakowuje tylko piliki do miejsca które sam wyznaczyłes, a dopiero tam znajduje się instalka "główna".

Pokaż mi który instalator DirectX tak robi.


RE: League of Legends - Denerwujacy Problem - ZaQ - 05-01-2014 19:02

http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html

Pobierasz, instalujesz do wybranego przez Ciebie folderu i dopiero po tej jakby 1 instalacji masz plik instalacyjny w tym folderze, do którego władowałeś pliki.