Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Poradniki (/forum-Poradniki--11)
+--- Wątek: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? (/temat-Jak-odtworzyc-demka-cs-z-HLTV--1116)



Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - [PRO] Uliczny - 06-02-2011 23:05

Witam...
Stworzę dla Was poradnik do tego jak odtworzyć na serwerze COD i innych, demka z HLTV... To zaczynamy :)
To tak:
Gdy Head admin wrzuca linki do demek na forum, a ty chcesz je pobrać, odtworzyć i poszukać cziterów to będzie założycielom i adminom bardzo miło że ich wyręczasz z tej roboty. Żeby obejrzeć zrób tak:
1.Kliknij w link demka wrzuconego przez administratora.Pobieranie zacznie się automatycznie (prawdopodobnie) (tak jest w moim przypadku nie wiem jak u Was)
2.Gdy się demko już ściągnie, to wchodzisz w folder gdzie masz pliki pobrane przez przeglądarkę i otwierasz je (LPM) i ukażą się one w programie do rozpakowywania.
3.Pliki te będą w formacie .zip więc musisz je wypakować (polecam do tego program WinRar).
4.Wypakowujesz demka do folderu o nazwie "csstrike" znajduje się on tam gdzie masz zainstalowanego cs'a.

[Obrazek: csstrikem.jpg]


5.Gdy masz już wszystko wypakowane to najlepiej jest gdy zmienisz nazwę demka (przez Właściwości, a nie zmień nazwę" na taką, żeby była łatwiejsza np. nazwę mapy na której było kręcone demko tzn. de_westwood (przykład).
6.Gdy już to wszystko zrobisz otwierasz cs'a.
7.Jesteś na stronie startowej, a więc otwierasz konsolę [`] i wpisujesz w niej "playdemo <nazwa dema> " (bez znaczników " oraz <>).
[Obrazek: konss.jpg]


I dalej po jakiś 15 sekundach otworzy się demko i będziesz mógł skakać między graczami i oglądać ich poczynania na mapie :D :)
Myślę, że pomogłem Wam bo pytali mnie o otwieranie demek nawet admini (Bobi) :D
Jeśli jesteście zadowoleni dajcie +


RE: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - caclav - 06-02-2011 23:38

uliczny podaj mi link do twojego cs 1.6


RE: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - [PRO] Uliczny - 06-02-2011 23:42

to jest XTCS 1.6


RE: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - bobok - 06-02-2011 23:48

mi się przydał ten poradnik, może nie cały ale tylko komenda playdemo

Dzieki Uliczny :]


RE: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - Gangster - 07-02-2011 00:17

wiesz że jak byś zaczął pisać np: "pla" to by Ci się ukazało?:D


RE: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - [PRO] Uliczny - 07-02-2011 00:42

wiem ale ktoś byłby głupi i by nie wiedział to by nie wiedział jak demko odtworzyć :P


RE: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - caclav - 07-02-2011 02:21

poradnik początkującym na pewno się przyda


RE: Jak odtworzyć demka cs z HLTV? - L@LeK - 07-02-2011 16:42

ładny poradnik przyda sie